Domki na Kaszubach

Oferujemy Państwu samodzielne nowe komfortowe domki wczasowe murowane ogrzewane, całoroczne ,położone w sercu malowniczych Kaszub na wysokim brzegu Jeziora Raduńskiego.

Domek1

dwie sypialnie, dwie łazienki,  salon, kuchnia, przedpokój, duży taras.

Domek 2

cztery sypialnie, kuchnia ,salon , przedpokój, dwie łazienki, duży taras.

Domek 3

cztery sypialnie, salon , aneks kuchenny, dwie łazienki, przedpokój, taras.

Atrakcje

Domki usytuowane są w odległości ok 500m od słynącego z czystości Jeziora Raduńskiego, plaży, przystani wodnej z wypożyczalnią sprzętu pływającego.

Niezwykłą propozycją na spacery jest promenada z ławeczkami, lampami, platformami widokowymi i tablicami edukacyjnymi. Rozpoczyna się w centrum wsi i wiedzie niemal cały czas nad wodą - najpierw po Raduni, potem nad taflą jezior Raduńskiego Górnego. Prowadzi do profesjonalnej mariny, która połączona została z żeglarską stanicą. Miłośnicy sportów wodnych znaleźć mają niemal wszystko, czego potrzebują, w tym pomosty do cumowania, budynek bosmana, zaplecze z sanitariatami czy slip do wodowania jednostek. Latem uruchomiona jest też bezpłatna wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Idealny teren nadający się na wycieczki rowerowe i piesze wędrówki, wymarzone miejsce wędkarzy i na grzybobranie, dziewicza przyroda otaczająca domki- las , piękne widoki , spacerujące wczesnym rankiem na pobliskiej łące żurawie , bociany i sarenki, czyste wody jeziora, plaża, doskonała infrastruktura oraz przyjazna atmosfera to niewątpliwej walory tego miejsca.

 

Dla miłośników białego szaleństwa jazda na nartach, sankach i workach ze stoku w Wieżycy. 

WYTYCZONE TRASY ROWEROWE ORAZ NORDIC WALKING

Polecamy kompleks Aqua centrum oddalony o 10km